«Дивні справи» розбудять Ктулху?

Найбільше враження на мене справив рекламний ролик до другого сезону серіалу «Дуже дивні справи». Несподіваний хіт минулого року від Netflix заслуговує найтепліших слів на адресу авторів, але, чесно кажучи, оголошення початку роботи над продовженням викликало у шанувальників швидше деякий почуття сумніви – а чи варто чіпати щось настільки прекрасне? Що ж, можна видихнути – 30-секундна нарізка з другого сезону шоу, показана на Супербоуле, повертає світу віру в світле майбутнє. Упакувати побачені кадри в якусь струнку картину в мене не виходить, але однозначно ми бачимо четвірку старих знайомих хлопчаків, у костюмах мисливців за привидами відправляються на Хеллоуїн-вечірку, з усією впевненістю можна говорити про повернення Одинадцятою.

Але найголовніше – це поява над містом гігантського многолапого монстра. Новий «перевернутий» світ, який, здається, стане новим місцем дії серіалу, не обіцяє нічого хорошого героям і гарантує глядачам кілька приголомшливих вечорів біля екранів телевізорів. Величезний павук буде нам погрожувати, Ктулху або хтось з монстрів світів Говарда Лавкрафта – в будь-якому разі увага до «Дуже дивним справах» гарантовано.

Одне погано – чекати ще дуже довго, ефір другого сезону запланований на самий кінець 2017 року. Але це саме той випадок, коли очікування скрашує час – обговорити, що чекає героїв, можна вже зараз. Не чекаючи нового раунду гри в дивний американський футбол з динею в руках і з шоломами на головах, пише Галицький лицар.