СВІТ ЦІКАВИХ НОВИН

 

Американці купили 800 тисяч Wii за тиждень

 

9/12/2008

 

Фото пресс-службы Nintendo Компанія Nintendo змогла продати в США понад 800 тисяч ігрових консолей Wii в останній тиждень листопада. Це в два з гаком рази більше, ніж вдалося реалізувати за аналогічний відрізок часу роком раніше. Тоді геймери купили лише 350 тисяч приставок. При цьому продажи DS в порівнянні з минулим роком виросли на 20 відсотків.

 

27 листопада жителі США відзначали Денья подяки, а 28 листопада почалася так звана "Чорна п'ятниця" (Black Friday). Цього дня традиційно починається сезон передріздвяних розпродажів, під час якого, як правило, спостерігається зростання купівельної активності американців.

 

Президент компанії Nintendo Сатору Івата (Satoru Iwata) відзначив, що якщо в країні сприятлива економічна ситуація, то люди можуть собі дозволити декілька великих покупок. Коли наступає економічна криза, то їм доводиться вибирати те, що вони вважають найбільш важливим. Іншими словами, зараз для багатьох американців саме Wii є найпривабливішою ігровою системою.

 

Додамо, що до кінця березня Nintendo планує продати 27,5 мільйонів Wii. Це на 48 відсотків більше, ніж компанія змогла реалізувати у минулому фінансовому році. Нагадаємо, що всього до кінця вересня поточного року у всьому світі було продано близько 35 мільйонів Wii.