СВІТ ЦІКАВИХ НОВИН

 

За інформацію про грабіжників салону Harry Winston заплатять мільйон доларів

 

9/12/2008

 

Салон Harry Winston на авеню Монтень. Фото ©AFP За інформацію, яка допоможе знайти злочинців, що пограбували ювелірний салон Harry Winston в Парижі, виплатить мільйон доларів (700 тисяч євро). Про рекордну нагороду у понеділок оголосило страхове товариство Lloyd's of London, клієнтом якого є компанія Harry Winston.

 

Салон Harry Winston, розташований на авеню Монтень в центрі Парижа, був пограбований увечері 3 грудня. Четверо грабіжників, двоє з яких були переодягнуті в жіночий одяг, винесли з салону прикраси на загальну суму в 85 мільйонів євро.

 

Поліція, що розслідує злочин, відзначає, що злочинці чудово орієнтувалися в магазині і зуміли знайти навіть ті прикраси, які не були виставлені у вітринах. За словами очевидців, злочинці говорили по-французьки з східноєвропейським акцентом.

 

Учасники розслідування вказують, що в Східній Європі злочинцям буде значно простіше збути крадені коштовності. Проте поліція не виключає, що пограбування було сплановано і здійснено одним з французьких злочинних угрупувань, до складу якого входять і вихідці з країн Східної Європи.