СВІТ ЦІКАВИХ НОВИН

 

Форест Гамп "загинув" у терактах 11 вересня 2001 року

 

9/12/2008

 

Том Хэнкс в роли Форреста ГампаПодії 11 вересня 2001 року в США поховали ідею зйомок продовження фільму "Форест Гамп". Як повідомляє ресурс SlashFilm, таке визнання зробив автор сценарію оригінальної картини Ерік Рот.


За його твердженням, до зйомок сиквела все було готово. Дія картини повинна була початися з тієї миті, на якому закінчився перший фільм, тобто зі сцени на автобусній зупинці, коли Гамп-старший проводжає сина в школу. Текст був готовий за день до

терактів у Вашингтоні і Нью-Йорку.

 

"Потім ми зібралися, я, Боб (режисер Роберт Земекіс) і Том і вирішили, що тепер це вже не має ніякого сенсу. Світ змінився кардинально, а деякі речі повинні існувати в єдиному екземплярі", - сказав Рот. Він також пожартував, що, можливо, тепер, коли Земекіс так захопився комп'ютерною анімацією, він повернеться до образу Гампа вже в мультиплікаційному виконанні.

 

Нагадаємо, що в основі сценарію другої серії була книга Вінстона Грума Gump and Co., що розповідає про подальшу долю Фореста Гампа. Герой повинен був грати у футбольній команді New Orleans Saints, працювати на свинофермі, брати участь в руйнуванні Берлінської стіни, воювати в Іраку і зустрічатися з багатьма знаменитостями, зокрема з самим Томом Генксом.