СВІТ ЦІКАВИХ НОВИН

 

Фільм з Клуні і Лопес визнаний найсексуальнішим в історії кіно

 

9/12/2008

 

Кадр из фильма "Вне поля зрения" с сайта imdb.comКінострічка 1998 року "Поза увагою", головні ролі в якій виконали Джордж Клуні і Дженіфер Лопес, визнана найсексуальнішим фільмом в історії кіно. Такого висновку дійшов журнал Entertainment Weekly, що склав рейтинг найсексуальніших картин за версією ста діячів кіноіндустрії, пише в неділю британське видання The Telegraph.

 

Як відзначають режисери, продюсери, актори і критики, що брали участь в опитуванні, саме завдяки Клуні і Лопес цей фільм, режисером якого виступив Стівен Содерберг, став сьогоденням "кінематографічним афродізіаком". Крім того, цей фільм дав поштовх кінокар'єрі Клуні, тоді як для Лопес, вважають респонденти, роль в "Поза увагою" залишається її кращою роботою в кіно.

 

Другого місця удостоїлася картина 1940-го року "Його дівчина П'ятниця" (His Girl Friday) з Кері Грантом і Росалінд Рассел в головних ролях. Критики відзначили, що "натяки на відверті теми", показані в цій картині, стали основою для подальшого розвитку еротичного жанру в кіно.

 

Замикає трійку  найсексуальніших стрічок за версією діячів кіноідустрії фільм "Містер і місіс Сміт" з Бредом Піттом і Анджеліною Джолі.