Каліфорнійський банк пограбували двічі за день ОСКАР: Новини кіно

Каліфорнійський банк пограбували двічі за день

October 2, 2008

"Балакучий бандит". Кадр камери відеоспостереженняВідділення банку Wells Fargo в Сан-дієго 1 жовтня двічі піддалося нападу двох різних грабіжників, повідомляє Fox News. Жоден з грабіжників не був затриманий. Агентство не повідомляє, чи вдалося зловмисникам отримати гроші.

У 3 годині дня (3 година ночі за київським часом) у відділення банку увірвався грабіжник з пістолетом, відомим федеральним агентам як "балакучий бандит" (chatty bandit). Він розшукується як мінімум за дев'ять банківських пограбувань, здійснених з березня 2008 року, з них шести - в окрузі Сан-дієго.

Трьома годинами пізніше в банкуі з'явився інший грабіжник і передав службовцям записку з вимогою грошей. Він відомий владі як "бандит в шоломі" (hard hat bandit) і лише за останній тиждень здійснив три пограбування банків.

2008 рік опинився вельми багатий на курйозні випадки при пограбуваннях. Так, в березні грабіжник приїхав до відділення Citizens and Northern Bank в штаті Пенсільванія після закриття, постукав в замкнуті двері і виїхав. Службовці банку записали номер його автомашини, і поліція затримала зловмисника.

У лютому 2008 року італійський грабіжник вручив букет квітів касирці, якій напередодні погрожував пістолетом. Дівчина негайно викликала поліцію.