Кевін Костнер записав альбом кантрі-музики ОСКАР: Новини кіно

Кевін Костнер записав альбом кантрі-музики

October 1, 2008

Кевін Костнер. Фото AFPЗаписана кіноактором Кевіном Костнером і його групою Modern West пластинка в стилі кантрі під назвою "Untold Truth" з'явиться в американських магазинах 11 листопада. Як повідомляє Reuters, "Long Hot Night", перша пісня з дванадцяти, що увійшли до диска, вже з'явилася у продажу в інтернет-магазинах.

Всього до пластинки увійшли речі, написані Костнером самостійно або в співавторстві з учасниками Modern West. Кантрі-музикою актор займається близько двох десятків років. В кінці 2008 року Костнер і його група збираються на гастролі на підтримку нового диска.

Пік кар'єри Костнера припав на початок 1990-х. У 1990-му фільм "Танці з вовками", який він режисував, продюсував і в якому зіграв головну роль, завоював сім "Оскара", зокрема за кращу режисуру і кращу картину року.

За цим фільмом послідували блокбастери "Робін Гуд", "JFK", "Охоронець" і "Ідеальний світ". У 2000-х актор рідко грав більше, ніж в одному фільмі в рік. У березні 2009 року на екрани вийде фільм з його участю "The New Daughter" ("Нова дочка").