Грабіжники не змогли запхнути всі викрадені гроші у малолітражку ОСКАР: Новини кіно

Грабіжники не змогли запхнути всі викрадені гроші у малолітражку

October 1, 2008

У Малайзії озброєні грабіжники, що вкрали фургон, в якому знаходився понад мільйон доларів готівкою, не змогли повною мірою скористатися успіхом через свою недалекоглядність. Як повідомляє AP з посиланням на поліцейські джерела, більше половини викрадених грошей просто не помістилося в машину злочинців.

Пограбування відбулося біля торгового центру в передмісті Куала Лумпура. Двоє грабіжників спочатку викрали невеликий автомобіль, а потім заблокували у фургоні п'ятьох охоронців центру, що перевозили суму в місцевій валюті, еквівалентну мільйону трьомстам тисячам доларів. Один із злочинців сів за кермо вантажівочки, а другий послідував за ним у викраденій машині. Проте, коли грабіжники, від'їхавши від місця злочину на певну відстань, стали перенавантажувати мішки з грошима в свій автомобіль, туди помістилося тільки трохи більше 500 тисяч доларів.

У результаті поліція знайшла фургон з охоронцями, в якому залишалося ще дев'ять мішків з грошима на суму майже 800 тисяч доларів.

У поліції підозрюють, що охоронці замішані в справі і тому затримали їх для допиту. Грабіжники наразі знаходяться на волі.