Грабіжницю із зайвою вагою впізнали по вигляду ззаду ОСКАР: Новини кіно

Грабіжницю із зайвою вагою впізнали по вигляду ззаду

September 24, 2008

Німецька поліція затримала жінку, яку підозрюють в пограбуванні банку, повідомляється на сайті Ananova. Свідки змогли пізнати її за особливостями статури.

Кілька тижнів тому невідома жінка в масці, погрожуючи співробітникам банку зброєю, примусила їх віддати їй денну виручку. Вона винесла приблизно 25 тисяч доларів. Свідки заявили поліції, що до особливих прикмет грабіжника можна було віднести "дуже великі сідниці" і "могутні стегна".

Через якийсь час один з свідків того пограбування побачив в черзі в касу жінку, яка ззаду виглядала точно так, як і грабіжник. Він подзвонив в поліцію і повідомив про побачене. Свою упевненість в тому, що сідниці жінки в черзі належать грабіжникові, свідок аргументував словами "забути щось таких розмірів просто неможливо".

Поліція, яка прибула до банку, заарештувала підозрювану. Нею виявилася 26-річна Сандра Майзер. При ній виявили лижну маску і зброю. Імовірно, вона хотіла повторити злочин. Якщо її визнають винною в попередньому пограбуванні, їй загрожує тюремне ув'язнення терміном до десяти років.