Понад половина американців вірить в ангелів-хранителів ОСКАР: Новини кіно

Понад половина американців вірить в ангелів-хранителів

September 21, 2008

Репродукция картины Джошуа Манна "Ангелы-хранители". Изображение с сайта illusionsgallery.comДослідження, проведене Інститутом з вивчення релігії Бейлорського університету (Baylor University's Institute for Studies of Religion), показало, що понад половина дорослих американців вірить в ангелів-хранителів.

Співробітники інституту опитали 1700 чоловік різних віросповідань, зокрема католиків і євреїв, і з'ясували, що 55 відсотків з них упевнені, що ангели-хранителі захищають їх впродовж всього життя. Дослідження також показало, що в ангелів-хранителів вірить кожен що п'ятий рахує себе нерелігійним житель США.

Як передає France Presse, з 1700 опитаних в існування раю твердо вірять 67 відсотків, а ще 17 допускають це з деякою вірогідністю. При цьому в існування пекла вірять 73 відсотки опитаних.

Як відзначає агентство, проведене опитування дозволяє виявити цікаву закономірність: серед прихильників Республіканської партії в рай вірять 77 відсотків, тоді як серед прихильників демократів лише 54.