Італієць відмовився від виграної в лотерею елітної труни ОСКАР: Новини кіно

Італієць відмовився від виграної в лотерею елітної труни

September 21, 2008

Фото с сайта scary-terry.comМешканець італійського міста Сан Марко, що отримав перемогу в лотереї, відмовився від головного призу - розкішної труни з подушкою і антикварною мідною лампою для читання. Організатори лотереї асоціація Borgo Magna, що займаються туризмом в Сан Марко, заявили, що переможець лотереї, ім'я якого поки не називається, може передати свій приз кому побажає, повідомляє Ananova.

Улаштовувачі лотереї також підкреслили, що труну у переможця ніхто не відніме, і у щасливого володаря призу є час на те, щоб забрати її. В той же час, місцеві жителі просять переможця визначитися з долею труни: або забрати його собі, або подарувати його кому-небудь.

Житель Сан Марко Вінченцо Еспозіто в бесіді з журналістами заявив, що історію з труною обговорює важ місто. "Чесно кажучи, тут повно народу, які не проти отримано розкішну труну дарма - для себе або для родичів. Комусь це здасться дивним, але труни зараз коштують дорого, і ніхто не не проти заощадити на похоронах". Зеркальный алюминиевый лист купить.