Спілберг створить нову кінокомпанію разом з індійським мільярдером ОСКАР: Новини кіно

Спілберг створить нову кінокомпанію разом з індійським мільярдером

September 20, 2008

Стивен Спилберг на премьере картины "Индиана Джонс и королевство хрустального черепа"Режисер і продюсер Стівен Спілберг завершив операцію з індійською телекомунікаційною групою Reliance ADA про формування нової кінокомпанії. Про це повідомляє Comingsoon.

Операція з Reliance ADA, яка належить мільярдерові Анілу Амбані, дасть можливість Спілбергу і його команді звільнитися з DreamWorks, яку зараз контролює студія Paramount Pictures.

За угодою, підписаною сторонами, Reliance ADA надасть Спілбергу 500 мільйонів доларів, отримавши натомість значний пакет акцій нової компанії режисера. Крім того, Reliance ADA через інвестиційний банк J.P. Morgan Chase & Co запропонує новій компанії кредит ще на 700 мільйонів доларів. Раніше повідомлялося, що кредит Спілбергу видасть сам J.P. Morgan Chase & Co.

Нова студія Спілберга зніматиме до шести фільмів в рік. Тепер режисерові необхідно знайти нового дістрібутора для своїх фільмів. Швидше за все, їм стане Universal.

Очікується, що услід за оголошенням про операцію команда Спілберга - голова ради директорів DreamWorks Девід Геффен і виконавчий директор DreamWorks Стейси Снайдер - звільниться з DreamWorks. Проте після звільнення Спілберг працюватиме з Paramount над декількома проектами, зокрема, сиквелом "Трансформерів".

Спілберг і Снайдер очолять нову компанію, у якої наразі немає назви.

Студія DreamWorks була створена в 1994 році. У грудні 2005 року студія була продана за 1,6 мільярда доларів власникові Paramount - компанії Viacom.