Автор "Фітни" має намір зняти продовження антиісламського фільму ОСКАР: Новини кіно

Моряка на прізвисько "Капітан Катастрофа" врятували у восьмий раз

September 17, 2008

Британська берегова охорона у восьмий раз врятувала життя морякові на прізвисько "Капітан Катастрофа", що потрапив в біду біля узбережжя Шотландських островів, повідомляє Ananova.

65-річний Стюарт Хілл з графства Ессекс отримав таке прізвисько після своєї невдалої спроби проплисти навколо Великобританії на вдосконаленому весловому човні влітку 2001 року. Тоді береговій охороні довелося сім разів витягувати його з води. Востаннє, після того, як його човен перекинувся і затонув в Атлантичному океані недалеко від Шотландських островів, він вирішив залишитися там жити. Човен тоді вдалося дістати за допомогою лебідки.

Цього разу "Капітан Катастрофа" потерпів крах на саморобному моторному човні під час шторму в протоці Саунд-оф-Папа. Високі хвилі залили судно і заглушили обидва його двигуна. За словами представника рятувальників, Саунд-оф-Папа - дуже небезпечне місце для маленького човна і коли вони знайшли Хілла, він був на волосок від загибелі.

На www.amariua.com aisi 304.

У протоці Саунд-оф-папа знаходиться невеликий острівець Форвік Хольм, який Хілл раніше цього року оголосив окремою державою Форвік, незалежною від Великобританії і Євросоюзу, завдяки чому знову потрапив в заголовки новин. Проте після своєї останньої корабельної аварії Хілл був вимушений визнати, що його спроба здійснити такий важливий державний план наткнулася на "синдром Капітана Катастрофи", що вельми підмочило репутацію проекту.