Автор "Фітни" має намір зняти продовження антиісламського фільму ОСКАР: Новини кіно

Співробітники поліції Ріо-де-Жанейро в середньому вбивають по три люди в день

September 17, 2008

Співробітники поліції Ріо-де-Жанейро в середньому вбивають по три люди в день. Як передає AP, дані про це містяться в доповіді ООН, опублікованій в понеділок, 15 вересня. Згідно з документом, правоохоронні органи несуть відповідальність за кожне п'яте вбивство, що здійснюється в цьому бразильському мегаполісі.

У доповіді наголошується також, що в 2007 році тільки в ході поліцейських операцій було убито 1260 жителів Ріо-де-Жанейро. Для порівняння, це більше, ніж загальне число вбивств, здійснених в той же період в Чікаго, Нью-Йорку і Лос-Анджелесі разом узятих. Крім того, за даними ООН, бразильських поліцейських рідко карають за вчинене насильство, а населення міста змирилося з жорсткими методами, які використовує поліція в боротьбі з бандами наркоторговців.

Спираючись на ці дані, автори доповіді роблять висновок, що влада Бразилії не здатна ефективно боротися з криміналом в місті, де процвітають бандитизм і наркоторгівля. На думку представників ОНН, силові методи, які активно використовуються бразильськими правоохоронними органами, не дають позитивних результатів.

Голава служби безпеки Ріо-де-Жанейро Жозе Белтране (Jose Beltrame), у свою чергу, не погодився у висновками співробітників міжнародної організації, заявивши, що вони провели в Бразилії менше двох тижнів і не цілком розуміють ситуацію, що склалася в країні.

ADVERTS

деревянные евроокна продажа купить диплом, диплом на заказ от 20тыс