Сьогодні у світі

Today in the world

Секс-туризм набирає обороти

September 14, 2008


Ñåêñ-òóðèçì íàáèðàåò îáîðîòû Останнє десятиліття ознаменувалося не тільки небувалим розквітом комп'ютерної галузі, але і деякими нововведеннями в індустрії секс-туризму.

Так в цій декаді особливо виділилися деякі країни, які раніше не брали участь в гонці за право називатися країною специфічного обслуговування туристів. Крім традиційних Таїланду і Південного Середземномор'я в список потрапили країни Карибського басейну, такі як Куба і Домініканська республіка.

Гендерна приналежність секс-туризму також зазнала зміни. Якщо раніше секс-туризм привертав увагу тих жінок, що перейшли межу "бальзаковського віку", самотніх і нещасних у шлюбі, то сьогодні він користується значною популярністю і серед чоловіків.

Цікаво, що основні сучасні потоки туристок - це жінки середнього достатку з розвинених країн. Жителі Барбадосу, острова що також входить в пояс секс-турізма, прозвали таких мандрівниць "канадськими секретарками".

Жінки освоюють Європу (переважно Голландію і Чехію) і Америку, а найсміливіші не боячись СНІДу відправляються за новими враженнями до Африки.

"Секретарками" - тому, що цей термін представляє збірний образ жінок середнього класу. А "канадськими" - тому, що канадки складають основну масу, серед 600 тисяч шукачок швидкого сексу , які щорічно відвідуюють країни Карибського басейну.

Ціни на послуги місцевих чоловіків з супроводу варіюються від 30 до 150 доларів в годину, залежно від коштів "секретарок". Окрім цього, найбільш успішні жиголо отримують подарунки, сувеніри, одяг, ювелірні прикраси, аксесуари.

Що стосується представників сильної статі, то вони у пошуках насолоди і нових вражень подорожують в традиційних напрямах, зокрема найбільш популярний серед них Бангкок.

Туристи будь-якої статі, що шукають сильних вражень, відчують себе комфортно на Кубі, в Таїланді і Домініканській республіці.

ADVERTS


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)