Сьогодні у світі

Today in the world

Пейзаж Вінстона Черчіля оцінили в 150 тисяч фунтів

September 14, 2008

Ïåéçàæ Óèíñòîíà ×åð÷èëëÿ. Ôîòî ñ ñàéòà dickinsauctioneers.comНаписаний Вінстоном Черчілем в 1930-х роках пейзаж виставлений на торги будинку Dickins Auctioneers з ціною 100-150 тисяч фунтів стерлінгів (177-265 тисяч доларів). Картина пролежала на горищі тридцять років, і для її ідентифікації було потрібно 10 місяців, повідомляє газета The Telegraph. Аукціон призначений на 20 вересня.

На картині зображений особняк Уїндлшем Мур, що в графстві Саррей (у 1947 році в цьому будинку жили принцеса Єлизавета, майбутня королева Єлизавета II, і принц Філіп Маунтбаттен, які щойно одружилися). Полотно не має ні назви, ні підпису, що, втім, досить характерне для Черчіля: він не високо оцінював свої художні здібності. Картину він подарував лордові Тейлору, в роки війни директорові служби внутрішньої розвідки в міністерстві інформації.

Лорд Тейлор передарував її своїй секретарці, а та - синові. Останній не мав до пейзажу Черчилля ніяких почуттів і зберігав його на горищі. Робота була виявлена через тридцять роки.

Живопис і акварелі Черчіля високо цінуються на аукціонах: останніми роками деякі його роботи продавалися за сотні тисяч доларів.

ADVERTS

алименты
Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)