Сьогодні у світі

Today in the world

Прем'єру "Харі Путтара" перенесли через позов Warner Bros

September 14, 2008

Ïîñòåð äî ô³ëüìó Суд в Індії відклав вихід в прокат картини "Харі Путтар" ("Hari Puttar. A Comedy of Terrors") через скаргу, що надійшла від творців фільмів про Гарі Поттера. Про це повідомляє ВВС News.

Реліз картини був запланований на п'ятницю, 12 вересня, але тепер його перенесуть мінімум на кінець вересня через слухання у справі.

У серпні голлівудська студія Warner Bros. подала до суду на всіх, хто причетний до створення і дистрибуції картини "Харі Путтар", порахувавши, що її автори навмисно придумали героя з ім'ям, співзвучним Гарі Поттеру, щоб заробити на успіху своїх заокеанських колег.

У індійській компанії Mirchi Movies з Мумбаї заперечують всі звинувачення, стверджуючи, що "Харі Путтар" не має ніякого відношення до Гарі Поттера. У Mirchi відзначають, що Харі - популярне в Індії ім'я, а "Путтар" означає на мові пенджабі "син".

Дія в "Харі Путтарі" розгортається у Великобританії, де 10-річний хлопчик з Індії, який переїхав туди з батьками, рятує світ. Назва фільму "Харі Путтар" була зареєстрована компанією Mirchi Movies в 2005 році.

Tags: comedy of terrors, hari puttar, news


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)