Сьогодні у світі

Today in the world

Французьких сайєнтологів судитимуть за шахрайство

September 9, 2008

Відділення Церки Саєнтології у Парижі. Фото AFPУ Франції представники Церкви Сайєнтології постануть перед судом за звинуваченням у шахрайстві і нелегальній фармацевтичній практиці. Про це у вівторок пише газета The Guardian.

Розгляд йтиме на підставі скарги, яку в 1998 році подала владі 33-річна жінка. Потерпілиастверджує, що група сайентологов колись запропонувала їй пройти особовий тест у паризького метро. Згодом жінка зустрілася з цими людьми, щоб дізнатися результати тесту. Після знайомства, що відбулося таким чином, жінка протягом декількох місяців витратила 140 тисяч франків на покупку у сайентологів книг і медикаментів, а також на оплату різних курсів і практик.

У Церкві Сайєнтології заявляють, що справа сфабрикована, і що жінка, яка подала скаргу, вже отримала від організації компенсацію.

Церква Сайєнтології нерідко переслідується французькими судами. У Франції сайєнтологію вважають сектою, хоча вона визнана релігією в США і деяких інших країнах.

Сайєнтологія була створена в XX столітті американським письменником-фантастом Роном Хаббардом. До числа її послідовників входять багато знаменитостей, наприклад, Том Круз і Джон Траволта.


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)