Сьогодні у світі

Today in the world

Англійський футбольний воротар отримав 20 місяців в'язниці за секс-шантаж

September 6, 2008

Ешлі Тіммс. Фото з сайту epl38.blogspot.comВихованець футбольної академії англійського клубу "Манчестер Ситі" воротар Ешлі Тіммс засуджений до 20 місяців тюремного висновку за шантаж. Тіммс погрожував одному з відомих гравців англійської прем'єра-ліги, що оприлюднить секс-відео з його участю, якщо той не заплатить Тіммсу 15 тисяч фунтів. Про це повідомляє AP. Ім'я футболіста, який піддався шантажу, не називається.

У вересні 2007 року Тіммс за допомогою мобільного телефону зробив відеозапис, на якому відображено, як зірка прем'єра-ліги займається сексом з 19-річною дівчиною. Згодом Тіммс став вимагати гроші з футболіста, погрожуючи опублікувати відеозапис, якщо гравець не платитиме.

Тіммс захищав ворота юнацької команди "Манчестер Ситі", але не зміг пробитися в основний склад клубу. З 17 років голкіпер почав міняти команди нижчих дивізіонів. Всього Тіммс встиг пограти за сім клубів, і ще в п'яти воротар був на перегляді. В даний час 22-річний Тіммс не зв'язаний контрактом з будь-якою командою.


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)