Сьогодні у світі

Today in the world

В Іспанії заарештований один з найбільш розшукуваних у світі наркобаронів

September 6, 2008

Едгар Гільєрмо Вальєхо Гуарін. Фото з сайту іспанської полліціїУ Іспанії був арештований один з найбільш розшукуваних в світі наркобаронів колумбієць Едгар Гільєрмо Вальєхо Гуарін (Edgar Guillermo Vallejo Guarin), повідомляє телеканал CNN в п'ятницю.

Вальєхо Гуарін на прізвисько "Бето Циганів" (Beto el Gitano) був затриманий в одному з іспанських готелів в результаті операції, проведеної іспанською поліцією спільно з Адміністрацією з контролю за дотриманням законів про наркотики США. Згідно з оприлюдненим поліцією прес-релізом, він звинувачується в постачаннях тонн кокаїну в США і Європу, а також в причетності до корупції, відмивання грошей і вбивств.

При затриманні у Вальєхо Гуаріна вилучили підроблені документи на ім'я Хаїро Гомеса (Jairo Gomez). За даними поліції, постійного місця проживання у наркоторговця не було – він весь час переїздив з одного готелю в іншій, щоб уникнути арешту.

Затримати його вдалося за сприяння США, які оголосили нагороду до п'яти мільйонів доларів за будь-яку інформацію про наркоторговця.

У червні 2001 року суд у Флоріді визнав Вальєхо Гуаріна винним в організації злочинного угруповання і налагодженні постачань кокаїну в США. Про можливу екстрадицію затриманого в Сполучені Штати нічого не повідомляється.


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)