Сьогодні у світі

Today in the world

Philips зменшила товщину РК-телевізора до 8 міліметрів

August 30, 2008

Прототип телевізора Philips товщиною 8 міліметрівКомпанія Philips представила прототип РК-телевізора з товщиною корпусу вісім міліметрів, повідомляє Physorg. Діагональ його екрану дорівнює 32 дюймам, вага - п'ятьом кілограмам.

Представники Philips підкреслюють, що досягти такої малої товщини телевізора їм вдалося завдяки використанню нової системи підсвічування РК-матриці. Її товщина становить один міліметр, проти 25 міліметрів у звичайних РК-телевізорів.

Про плани Philips щодо початку серійного виробництва даного телевізора не повідомляється. Також невідомі його технічні характеристики.

Раніше компанія Sony представила РК-телевізор Bravia KDL-40ZX1, товщина корпусу якого становить 9,9 міліметра, вага - 12,2 кілограма. Він є найтоншим 40-дюймовим РК-телевізором у світі, що серійно випускається, і поступить в продаж в листопаді поточного року.

Найтоншим телевізором в світі є одиннадцатидюймовий OLED-телевізор Sony XEL-1. Товщина його корпусу не перевищує трьох міліметрів. В даний час він продається в Японії і США.


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)