Сьогодні у світі

Today in the world

Ван Дамм врятує світ від Басаєва, який захопив Чорнобиль

August 29, 2008

Постер фильма "Универсальный солдат" У третій частині "Універсального солдата" Жан-Клод Ван Дамм рятуватиме світ від чеченського націоналіста на ім'я Басаєв, що захопив Чорнобиль. Про це пише Moviehole.

За сценарієм фільму, в якому знов зіграють Дольф Лундгрен і Жан-Клод Ван Дамм, загін універсальних солдатів разом з Люком (Ван Дамм) і клоном Ендрю (Лундгрен) відправляють рятувати світ від Басаєва, але терорист підкрутить щось у голові у Ендрю, направивши того знищувати його ж товаришів.

Перша частина картини "Універсальний солдат" Роланда Еммеріха вийшла в прокат в США в 1991 році. У стрічці розповідалося про американських солдатів, убитих у В'єтнамі, яких уряд оживив через багато років після того, створивши з них невразливих бійців. У 1999 році вийшла друга частина фільму, головну роль в якій також зіграв Ван Дамм. Стрічка провалилася в прокаті.

Наразі невідомо, яка студія займається створенням третьої частини "Універсального солдата". Перші два фільми було знято різними компаніями, але дистрибутором обидох виступала TriStar Pictures, "дочка" Columbia Pictures.


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)