Сьогодні у світі

Today in the world

"Маппет-шоу" матиме продовження

August 29, 2008

Кермит и Мисс Пигги. Фото с сайта amazon.comСтудія Disney готує новий фільм про пригоди ляльок з "Маппет-шоу". За проектом стоїть сценарист Джейсон Сигел, відомий по комедії "Forgetting Sarah Marshall" ("У прольоті"). Газета The Telegraph пише, що якщо картина виявиться вдалою, то Сигелу доручать відновити телесеріал "Маппет-шоу", що зійшов з екранів у 1981 році.

Телепроект "Маппет-шоу" і його герої жабеня Керміт, свинка Міс Пігги, ведмежа Фоззі були придумані американським лялькарем Джимом Хенсоном. Шоу виходило в британський і американський ефір протягом п'яти сезонів з 1976 по 1981 рік. У півгодинних епізодах "Маппет-шоу" часто брали участь знамениті гості, в числі яких були Рудольф Нурєєв, Шарль Азнавур, Лайза Мінеллі, Діззі Гиллеспі, Сильвестр Сталлоне. У 1978 році Хенсон і його колеги отримали премію "Емі" в комедійній номінації.

Паралельно з останніми сезонами "Маппет-шоу" його творці почали знімати повнометражні фільми з тими ж героями. Всього їх вийшло вісім: "Маппети" (The Muppet Movie), "Велика лялькова подорож" (The Great Muppet Caper), "Маппети завойовують Манхеттен" (The Muppets Take Manhattan), "Різдвяна пісня маппет-шоу" (The Muppet Christmas Carol), "Острів скарбів маппетів" (Muppet Treasure Island), "Маппет-шоу з космосу " (Muppets from Space), "Жабеня Керміт: Роки в болоті" (Kermit's Swamp Years) і "Шоу Маппетів: Чарівник з країни Оз" (The Muppets' Wizard of Oz).


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)