Сьогодні у світі

Today in the world

Літня валійка обійшла земну кулю за п'ять років

August 26, 2008

Британка Розі Суейл-Поуп (Rosie Swale-Pope) за п'ять років обійшла земну кулю і днями повернулася додому, пише у вівторок, 26 серпня, британське видання Times.

Всього піша мандрівниця пройшла 20 тисяч миль (32 тисячі кілометрів). Все необхідне вона везла в своєму візку. За словами Розі Суейл-Поуп у неї був дуже обмежений бюджет і мало спонсорів.

Маршрут проходив через Європу, Росію (у Сибіру вона провела дві зими), США і Канаду. Подорож можна назвати екстремальною: по дорозі Розі Суейл-Поуп кілька разів збивали машини, вона ламала ребра, ночувала в наметах під час лютих морозів, кілька разів хворіла на запалення легенів.

Мандрівниця повернулася в рідне місто Тенбі (Tenby) в Уельсі і зараз проходить повне медичне обстеження в місцевій лікарні. Недавно Розі Суейл-Поуп виконався 61 рік. Її подорож почалася в 2003 році після того, як її чоловік помер від раку простати. Подорож Розі Суейл-Поуп стала добродійною акцією на підтримку хворих раком. За словами Розі Суейл-Поуп, ця подорож допомогла їй знову полюбити життя.

Tags: grandmother, hobbles, home, welsh


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)