Сьогодні у світі

Today in the world

У Китаї помер настоятель монастиря Шаолінь

August 26, 2008

У Китаї помер один з настоятелів Шаоліньського монастиря Ші Децянь Фаши (Прекрасна чеснота), повідомляє РІА Новини 25 серпня з посиланням на представника Академії Ушу Шаоліньського монастиря.

Наприкінці 1970-х років вчитель Децянь стояв біля витоків відродження старокитайської військової традиції ченців, буддистів, і відновлення монастиря. Крім того, Децянь був автором масштабної "Енциклопедії шаоліньського ушу", а також визнаним експертом
у сфері традиційної китайської медицини.

Монастир Шаолінь був заснований буддійськими ченцями в китайській провінції Хенань в 495 році нашої ери. У 620 році монастир отримав право мати власне військо, що складається з ченців, і з того часу він стає відомим на весь Китай центром бойових мистецтв. У 1928 році під час громадянської війни в Китаї монастир був майже повністю знищений в ході бойових дій. Додаткового удару по монастирю було завдано у 1966 році під час китайської "культурної революції". У 1970-х роках почалося його відновлення. Широку популярність традиціям монастиря приніс художній фільм "Храм Шаолінь" Джета Лі, що вийшов в 1982 році.
Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)