Сьогодні у світі

Today in the world

В Італії відбудеться конкурс краси для черниць

August 25, 2008

Софі Лорен у фільмі "Біла сестра".Італійський священик Антоніо Рунджі (Antonio Rungi) з міста Мондрагон (недалеко від Неаполя) оголосив на своєму блозі конкурс краси для католицьких черниць під назвою "Сестра Італії", пише в понеділок, 25 серпня, британське видання Times.

Отець Антоніо розраховує, що в конкурсі візьмуть участь, як мінімум, тисяча черниць. Такий конкурс пройде в Італії вперше, проте священик сподівається, що захід стане щорічним.

Антоніо Рунджі не вимагатиме від учасниць конкурсу фотографій у відкритих купальниках. За його словами, найголовніше в жінці - "внутрішня краса". Своїм ідеалом жіночої краси священик вважає актрису Софі Лорен.

За умовами конкурсу, учасницям має бути від 18 до 40 років, причому взяти участь в конкурсі можуть не тільки італійки.

Черниці з Африки, Латинської Америки, що знаходяться в Італії, також можуть подати заявку. "Невже ви думаєте, що всі черниці старі і скорботні? Це не так. Серед католицьких сестер є, наприклад, бразилійки, а вони - найкрасивіші жінки", - сказав батько Антоніо в інтерв'ю місцевим ЗМІ.

Черниці можуть надсилати організаторові конкурсу свої фотографії (Рунджі запевняє, що можна і з непокритою головою) і резюме (коротка розповідь про своє життя, захоплення). Передбачається, що результати конкурсу будуть оголошені до кінця вересня.

Times відзначає, що священик Антоніо Рунджі - місцева знаменитість. Свого часу він прославився тим, що проводив меси для відпочиваючих прямо на пляжах Неаполя.

Tags: antonio rungi wants, beauty contest, nuns, priest


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)