Сьогодні у світі

Today in the world

Голі велосипедисти захистили свого товариша

August 25, 2008

Колеги ванкуверських велосипедистів з Мадрида. Фото AFPPУ Ванкувері група голих велосипедистів в суботу провела акцію протесту біля поліцейської дільниці, повідомляє Associated Press. Присутні виражали незадоволеність арештом їх товариша, який узяв на нудистський велозаїзд свого трирічного сина.

За словами представника організації велосипедистів-нудистів, група з 75 осіб рухалася уздовж узбережжя на велосипедах, коли за ними послідували шість патрульних машин і фургон для перевезення ув'язнених. Зs свого боку, констебль поліції Ванкувера Яна Макгіннес заявила, що поліцію викликали місцеві жителі, які були стурбовані тим, що з голими людьми був маленький хлопчик.

Під час розмови з поліцейським батько хлопчика пообіцяв, що під час заїзду на ньому самому і на його синові буде спідня білизна. Проте після того, як чоловік приєднався до решти велосипедистів, він роздягнув хлопчика і роздягся сам. Поліція негайно заарештувала його, посилаючись на закони про правила поведінки в громадських місцях.

Макгіннес вважає, що арешт чоловіка буде для решти нудистів "хорошим уроком".
Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)