Сьогодні у світі

Today in the world

Warner Bros. підтвердила перезапуск "Супермена"

August 24, 2008

Кадр з фільму "Повернення Супермена"Президент Warner Bros. Джеф Робінов (Jeff Robinov) підтвердив, що кіностудія перезапустить кінофраншизу про Супермена, як це раніше зробив Крістофер Нолан з кіносеріалом про Бетмана, знявши фільми "Бетман: почало" і "Темний лицар". Про це повідомляє Comingsoon.net.

Робінов також підтвердив, що студія була незадоволена результатами, які показала картина "Повернення Супермена" Брайана Сингера в 2006 році. Цей фільм при бюджеті в 270 мільйонів доларів зібрав в американському прокаті лише 200 мільйонів (за даними сайту boxofficemojo.com). Втім, сам Сингер заявляв, що фільм все ж таки окупився за рахунок міжнародного прокату і продажів DVD, зібравши 400 мільйонів доларів. Робінов не повідомив, чи буде Сингер брати участь в новому проекті.

Раніше повідомлялося, що Сингер приступив до роботи над сиквелом картини "Повернення Супермена", сценарій до якого напишуть сценаристи "Трансформеров" Алекс Куртцман і Роберто Орки.

До виходу на екрани фільму "Повернення Супермена" Сингера комікс про Супермена в Голлівуді екранізували чотири рази, востаннє - в 1987 році.

Нагадаємо, що за п'ять тижнів в прокаті "Темний лицар" Warner Bros. зібрав у США і Канаді 480 мільйонів доларів. У списку найкасовіших фільмів прокату Північної Америки стрічка займає друге місце, поступаючись "Титанику", що заробив 600,8 мільйона доларів.

Tags:


Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)