Сьогодні у світі

Today in the world

Дочка Маргарет Тетчер написала книгу про недоумство матері

August 24, 2008

Маргарет Тетчер. Фото AFPДочка Маргарет Тетчер написала книгу, в якій розповіла про прогресуюче недоумство колишньої "залізної леді". Презентація книги Керол Тетчер відбулася в неділю, повідомляє ВВС News.

У книзі під назвою A Swim-On Part in the Goldfish Bowl: A Memoir міс Тетчер описує, як розвивалася хвороба її матері. За словами автора, вона відмітила перші ознаки погіршення стану матері в 2000 році, через 10 років після того, як Маргарет Тетчер залишила свій пост. Під час розмови про війну в колишній Югославії "залізна леді" переплутала Боснію і Фолклендські острови. Дочка зізналася, що втрата розуму матері глибоко шокувала її, оскільки місіс Тетчер завжди вирізнялася ясним розумом і прекрасною пам'яттю.

Поступово стан колишнього британського прем'єр-міністра погіршувалося.

У 2002 році у неї трапилося декілька інсультів, після яких, за словами друзів баронеси, у неї почалися проблеми з короткочасною пам'яттю. Тоді лікарі настійно рекомендували Тетчер утриматися від публічних виступів. В даний час місіс Тетчер по декілька разів ставить одне і те ж питання, забуває початок речення до того, як його закінчить і їй доводиться постійно нагадувати про те, що її чоловік помер.

У березні 2008 року колишня глава британського уряду була терміново госпіталізована, проте наступного дня 82-річна баронеса була виписана з лікарні.

 

 

Tags: dementia fight, revealed, thatcher


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)