Сьогодні у світі

Today in the world

До кінця року Nokia випустить свій варіант iPhone

August 24, 2008

Ïðîòîòèï Nokia Tube. Ôîòî ñ ñàéòà ubergizmo.comДо кінця 2008 року Nokia випустить мобільний телефон з сенсорним екраном на базі платформи Symbian S60, повідомляє The Register з посиланням на заяву директора по маркетингу індійського підрозділу Nokia Девіндера Кішоре  (Devinder Kishore). Назву телефону Кішоре не уточнив.

Передбачається, що йдеться про Nokia 5800 Tube. Вперше про розробку даного апарата представники Nokia повідомили на конференції Evans Data Developer Relations в квітні поточного року.

Практично всю лицьову поверхню Nokia 5800 Tube займає сенсорний екран. Клавіатура у телефона відсутня. Також про Tube відомо, що він підтримуватиме Java і дозволить завантажувати фотографії в інтернет.

Не дивлячись на те, що телефон Nokia Tube ще не анонсований, його можна побачити в руках героя Моргана Фрімена (Morgan Freeman) у фільмі "Темний лицар".

Конкурувати Nokia 5800 Tube доведеться, в першу чергу, із смартфоном Apple iPhone 3G, продажі якого почалися 11 липня поточного року. До кінця року у продажу повинен з'явитися смартфон Sony Ericsson Xperia X1 з великим сенсорним екраном. Крім того, апарати з сенсорним управлінням є в модельному ряду таких компаній, як HTC, Samsung і LG.

ADVERTS

Tags: devinder kishore, india, iphone, marketing director, nokia, phones, tube, xpress 5800


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)