Сьогодні у світі

Today in the world

США розгорнули в Афганістані рекламну кампанію щоб впіймати бін Ладена

August 23, 2008

Плакат о розыске Осамы бин Ладена. Фото AFPАмериканці розгорнули в Афганістані масштабну інформаційну кампанію, щоб розповісти афганцям про винагороду, пропоновану за допомогу в упійманні міжнародних терористів. Як передає агентство France Presse, в посольстві США в кабулі заявили, що в країні було встановлено десять інформаційних щитів, на яких зображені Осама бін ладен, лідер талібів мулла Мохаммад Омар і американський член "Аль-каїди" Адам Гадан (Adam Gadahn).

За словами представника американською діпміссиі Коріни Сандерс (Corina Sanders), у Вашингтоні упевнені, що жителі Афганістану можуть мати в своєму розпорядженні інформацію про місцезнаходження терористів. Вона відзначила, що вже протягом декількох місяців рекламні ролики з інформацією про винагороду йдуть на місцевих радіо і телебаченні і в посольство поступають телефонні дзвінки.

Уряд США вважає бін Ладена організатором терактів 11 вересня 2001 року. За допомогу в його упійманні обіцяна нагорода в 25 мільйонів доларів. За муллу Омара обіцяють виплатити 10 мільйонів доларів, а відомості про Гадана оцінюються в один мільйон доларів.

Бін Ладен ховався на території Афганістану в прикордонних з Пакистаном гірських районах. Після початку військової операції США з поваленняталібів йому вдалося втекти. Як вважають, він як і раніше ховається десь в горах на кордоніі двох країн на території, контрольованомуй пуштунськими племенами.
Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)