Сьогодні у світі

Today in the world

Microsoft перетворила клавіатуру на ігровий контроллер

August 20, 2008

Sidewinder X6, фото с сайта crunchgear.comКомпанія Microsoft випустила клавіатуру Sidewinder X6, що стала першою клавіатурою в лінійці ігрових контроллерів Sidewinder. Про це повідомляється в прес-релізі компанії.

Пристрій відрізняється від решти всіх клавіатур від'єднуваним блоком додаткових клавіш, який можна підключити як праворуч від основної клавіатури, так і зліва.

У звичайному режимі блок додаткових клавіш можна використовувати як стандартну цифрову клавіатуру. У ігровому режимі він стає програмованою панеллю для виклику макрокоманд. Блок може зберігати до 90 макрокоманд на кожну гру, причому макрокоманди зберігаються на жорсткому диску. Крім того, на клавіатурі підсвічують клавіші W,A,S,D. Пристрій також оснащений функцією Cruise Control, що позбавляє користувача від необхідності утримувати одну або декілька клавіш.

Одночасно з клавіатурою Microsoft анонсувала ігрову мишу SideWinder X5. Пристрій оснащений дев'ятьма кнопками, чутливість миші досягає 2000 dpi. П'ять кнопок з дев'яти є програмовані, ще одна запускає Windows Vista Games Explorer.

Очікується, що клавіатура Sidewinder X6 коштуватиме 79,95 долара, а миша Sidewinder X5 - 59,95 долара.


Add Comment

Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)