Сьогодні у світі

Today in the world

У Огайо жінка пограбувала три банки за тиждень

October 27, 2008

У американському штаті Огайо жінка пограбувала три банки за один тиждень, повідомляє в суботу видання The Columbus Dispatch. Всі пограбовані банки знаходяться в районі Колумбуса, адміністративної столиці Огайо.

Останнє пограбування відбулося в четвер. Жінка увійшла до відділення банку BMI Federal Credit Union в місті Вестервіль незадовго до закриття і передала касирові записку з вимогою великої суми грошей і вказівкою, що вона озброєна. Співробітник банку послався на те, що в касі майже немає готівки, і віддав грабіжникові декілька упаковок монет. Про те, наскільки вдалою була решта двох пограбування, нічого не повідомляється.

Як відзначають представники поліції і ФБР, така кількість пограбувань за такий короткий термін нехарактерна для злочинців, причому як жіночої, так і чоловічої статі.

Поліція також вважає, що ця ж жінка вже грабувала один з постраждалих банків в 2006 році, і має намір прикласти всі зусилля, щоб її знайти.

Як відзначає видання, в 2007 році з 7417 пограбувань банків в США 6,4 відсотка було здійснено жінками. Причому в Огайо цей показник вищий від середнього по країні і складає 6,9 відсотка.


Add Comment

Your Name: (Required)
Comment:

Please enter the 4 to 6 character security code:

(This is to prevent automated comments.)