СВІТ ЦІКАВИХ НОВИН

 

Джорджа і Лору Буш повісили в Національній галереї

 

20/12/2008

 

Джордж и Лора Буш рядом с портретами. Фото (c)AFPУ п'ятницю у Вашингтоні були представлені офіційні портрети президента США Джорджа Буша і його дружини Лори, повідомляє газета The Independent.

 

Церемонія пройшла в Національній портретній галереї, де картини висітимуть серед портретів інших президентів держави. Виступаючи перед присутніми, Буш пожартував: "Я думав, що тут збереться цілий натовп, коли стало відомо, що мене повісять".

 

Як відзначає британська газета, портрет Буша-молодшого стане першим, на якому президент постає без парадного костюма. Художник Роберт Андерсон (Robert Anderson) зобразив політика без краватки і піджака, що сидить невимушено, з посмішкою на губах. Художник користувався фотографіями, зробленими у Кемп-Девіді в квітні і вересні 2008 року.

 

Портрет Лори Буш був написаний Александром Тітовцем (Aleksander Titovets), вихідцем з Росії, що проживає в Ель-Пасо, додає агентство Associated Press. Перша леді, яка колись працювала бібліотекарем, зображена такою, що сидить в кріслі біля вікна з книгою в руках.

 

Нагадаємо, повноваження Джорджа Буша, 43-го президента США, закінчуються 20 січня 2009 року.