Автор "Хостела" зніме фільм масштабу "Трансформерів" ОСКАР: Новини кіно

Автор "Хостела" зніме фільм масштабу "Трансформерів"

16.04.2009

Еліот Рот Творець "Хостела" Елі Рот має намір зняти свій перший великобюджетний фільм, який за масштабами не поступиться картині Майкла Бея "Трансформери". Про це сам режисер повідомив в інтерв'ю MTV.

"Я наразі не хочу говорити про назву фільму, тому що маю намір переконатися, що вона належатиме тільки мені. Але відразу вам скажу, що це буде щось середнє між "Трансформерами" і "Монстро" з великими руйнуваннями і жертвами", - сказав Рот.

Він уточнив, що в його фільмі не йтиметься про напад роботів, інопланетних істот або розповсюдження якось вірусу. "Причина нещасть буде дуже земна, але, коли, люди дізнаються, в чому справа, вони вважатимуть це божевіллям", - підкреслив режисер.

Бюджет його нового проекту складе 80 мільйонів доларів. Зйомки Елі Рот планує розпочати восени 2009 року. Відразу після завершення роботи над потенційним блокбастером режисер має намір повернутися до жанру, що прославив його, і зняти "найбільш ненормальний і кривавий" фільм у своїй кар'єрі, вартість якого не перевищуватиме п'ять мільйонів доларів.

Нагадаємо, що в рамках Каннського кінофестивалю відбудеться прем'єра нового фільму Квентіна Тарантіно "Безславні ублюдки", в якому Рот зіграв одну з головних ролей.

Що стосується двох серій "Хостела", то вони були випущені у 2006 і 2007 роках відповідно. Касові збори першої частини перевищили 80 мільйонів доларів, друга заробила істотно менше - трохи більше 35 мільйонів.