Вуді Аллен звинуватив American Apparel у втручанні в особисте життя ОСКАР: Новини кіно

Вуді Аллен звинуватив American Apparel у втручанні в особисте життя

16.04.2009

Знаменитий режисер Вуді Аллен пред'явив другий позов до американської компанії American Apparel, звинувативши останню у втручанні в його особисте життя. Як повідомляє AP, адвокати Аллена надали відповідні документи федеральному суду Манхеттена в середу, 15 квітня.

На думку позивача, American Apparel, що оспорює вимогу Аллена про виплату 10 мільйонів доларів, завдає збитки його сімейному життю, кар'єрі і фінансам.

У свою чергу, представники відповідача наполягають, що, проливаючи світло на деякі факти біографії режисера, компанія не може завдати шкоди його репутації, оскільки Вуді Аллен сам давно зіпсував її.

Юристи American Apparel наводять як приклад непрості відносини Аллена з його колишньою подругою, актрисою Міа Ферроу. Розрив у відносинах Аллена і Ферроу, що прожили разом багато років, відбувся у 1992 році після того, як актриса дізналася про зв'язок режисера з її прийомною дочкою, на якій потім Аллен одружився.

Судовий процес розпочнеться 18 травня 2009 року.

Вуді Аллен подав позов до компанії American Apparel Inc., трохи більше року тому. Режисер зажадав 10 мільйонів доларів за використання його образу в рекламних цілях. У позові стверджувалося, що компанія не одержувала згоди Аллена на розміщення на своїх рекламних щитах кадру з його фільму "Ені Холл", в якому Аллен постає у ролі ортодоксального єврея.

American Apparel Inc. займається виробництвом одягу і відома, зокрема, тим, що в рекламній кампанії робить ставку на провокаційні фотографії.

Вуді Аллен є одним з найвідоміших американських режисерів, зняті ним фільми відзначені численними професійними нагородами. Так, його картина "Вікі Крістіна Барселона", що вийшла в 2008 році, стала володарем "Золотого глобуса" в категорії "Найкращий комедійний фільм/мюзикл".