Фінал четвертого "Термінатора" залишиться відкритим ОСКАР: Новини кіно

Фінал четвертого "Термінатора" залишиться відкритим

16.04.2009

Фінал фільму "Термінатор. Так прийде рятівник" буде відкритим, і кожному глядачу доведеться самому вирішувати, що він означає. Про це повідомив в інтерв'ю MTV режисер проекту МакДжі.

"Сюжетна лінія обривається достатньо різко. Це, поза сумнівом, викличе подив у глядачів. Ніяких реверансів, фінал буде жорстким, і думки про його значення розділяться. Ви повертаєтеся до своєї машини і думаєте, що він означає одне, а інший хлопець уявляє собі зовсім інше", - сказав режисер.

За його словами, доля продовження картини повністю залежатиме від касових результатів фільму. "Якщо прокат буде успішним, ми зробимо ще два фільми", - підкреслив МакДжі.

Він також підтвердив, що працює над екранізацією знаменитого твору Жюля Верна "20 тисяч льє під водою", проте, у разі успіху "Термінатора", всі проекти будуть відкладені доти, поки він не завершить зйомки сиквела.

Раніше повідомлялося, що МакДжі має намір перенести на великий екран відому бродвейську рок-оперу "Весняне пробудження".

Нагадаємо, що керівництво кінокомпанії Warner Bros. наполягло на повній зміні кінцівки фільму "Термінатор. Так прийде рятівник". Рішення було ухвалено після того, як стало відомо про витік в Мережу завершального фрагмента сценарію картини.

Спочатку передбачалося, що герой Крістіана Бейла Джон Коннор гине в сутичці з Термінатором Т-800 і лідери опору, усвідомлюючи його значення для людей, вирішують створити кіборга за образом і подобою Коннора. Картина виходить в прокат у травні 2009 року.