Рятівник людства битиметься з Фреді Крюгером ОСКАР: Новини кіно

Рятівник людства битиметься з Фреді Крюгером

16.04.2009

Актор Томас Деккер, відомий глядачам по ролі молодого Джона Коннора в серіалі "Хроніки Сари Коннор", підписав контракт про участь у зйомках рімейка фільму жахів "Кошмар на вулиці В'язів". Як уточнює ресурс ShockTillYouDrop, Деккеру дістанеться роль персонажа на ім'я Джесі, шкільної зірки спорту.

Раніше було оголошено, що потенційними жертвами Фреді Крюгера будуть наступні герої:

1. Кріс - 18 років. Приваблива, енергійна, сексуальна і самовпевнена. Розумна і цікава. Належить до того типу дівчат, які намагаються докопатися до суті, навіть якщо те, що відбувається, виходить за грань розумного.

2. Квентін - 18 років. Загадковий, розумний і крутий. Молода людина з нестандартним мисленням. Веде передачу шкільного радіо під назвою "Безсоння". Чимось віддалено нагадує Джоні Деппа.

3. Ненсі - 18 років. Приваблива і інтригуюча. Дуже розумна. Є свого роду ізгоєм в своєму класі. Її завдання - не довести свою привабливість, а втекти з цього містечка відразу після випуску.

4. Дін - 18 років. Шкільний дурень. Привабливий. Живе в заможному передмісті в двоповерховому будинку.

5. Джесі - 18. Місцевий мачо. Раніше зустрічався з Кріс і тепер намагається відновити відносини з нею.

Зйомки фільму, режисером якого призначений Семюель Бейер, стартують 27 квітня в Чікаго. Роль Фреді Крюгера зіграє актор Джекі Ерл Хейлі, що раніше з'являвся у фільмі "Хранителі" в образі Роршаха.

Оригінальна картина вийшла в прокат у 1984 році і зараз вважається класикою свого жанру. Надалі було знято декілька менш успішних продовжень і відгалужень.

Нагадаємо, що телемережа FOX ухвалила рішення завершити зйомки серіалу "Хроніки Сари Коннор" із-за низького рейтингу останніх серій другого сезону.