СВІТ ЦІКАВИХ НОВИН

 

Американські поліцейські застрелили студента у нацистській формі

 

5/01/2009

 

Майлс Мерфи. Фото ©APУ США поліцейські застрелили 22-річного студента, одягненого в німецьку нацистську форму. Про це повідомляє агентство Associated Press.

 

Вбивство сталося у Сієтлі вранці 1 січня. Поліція приїхала в квартиру студента Майлса Мерфі за викликом сусідів. Жителі удома поскаржилися, що декілька чоловіків, які знаходяться в цій квартирі, стріляють в повітря з гвинтівки і карабіна. Мерфі, наряджений в нацистську форму, націлив на прибулих поліцейських гвинтівку і відмовився її опустити. Тоді в нього кілька разів вистрілили на пораження. Незабаром студент помер в лікарні.

 

У квартирі Мерфі були виявлені алкогольні напої, патрони і різне обмундирування. Також там знайшли велику кількість німецьких і російських фотографій часів Другої світової війни. Друзі і родичі студента стверджують, що він не називав себе нацистом, а просто дуже любив історію. Мерфі збирався стати професором німецької літератури.

 

Двоє поліцейських, що застрелили студента, згідно із стандартною для таких випадків процедурою, відправлені у відпустку. Їх керівництво стверджує, що подія дуже сумна, проте в ситуації, що склалася, співробітники поліції не могли зробити ніяких інших дій.