СВІТ ЦІКАВИХ НОВИН

 

Американець в день своєї смерті виграв в лотерею 10 мільйонів доларів

 

5/01/2009

 

Фото с сайта msu.eduМешканець міста Денбері в штаті Коннектікут в день смерті купив лотерейний квиток, що виграв 10 мільйонів доларів.

 

79-річний Дональд Пітерс купив лотерейний квиток ще 1 листопада за багаторічною сімейною традицією. Пізніше того ж дня він помер від серцевого нападу, що трапився, коли він працював в саду у себе удома.

 

Результати лотереї були оголошені на початку грудня, проте вдова щасливчика Шарлотт Пітерс дізналася про виграш лише через місяць, оскільки на тлі новин про смерть дружина відклала квиток і мало не викинула його, вирішивши урешті все-таки перевірити результат.

 

"У мене немає слів", - заявила Пітерс, коментуючи те, що відбулося. У відповідь на запитання про те, що вона збирається робити з виграними грошима, жінка заявила, що поки не знає. "Я завжди хотіла "Корветт", хоча не думаю, що куплю його. Куплю машину трохи меншу. Може, піду в казино", - сказала вона.

 

За словами одного з трьох синів Пітерса Брайана, його батько оцінив би іронію ситуації і був би дуже злий, що помер, тоді як дружина виграла так багато грошей.